אודותינו

"משחקי זהב" - משחקים מדליקים למשפחה

חברת "משחקי זהב" מתמקדת בפיתוח משחקים דידקטיים לכל המשפחה כדי לקדם בדרך יצירתית ופשוטה נושאים של בטיחות, בריאות, התמודדות עם מצבי לחץ ועוד.

ד"ר יוסי טוביאנה פיתח עד כה שני משחקי קופסה דידקטיים: "בטיחות בריבוע" ו"בטיחות בדרכים". המשחקים תורגמו לשפות שונות ונרכשו ע"י חברות רבות בישראל, מוסדות חינוך, רשויות מקומיות וועדי עובדים (כאן יופיע לינק - ללקוחותינו).

המשחקים מיועדים לעורר את המודעות לבטיחות הכוללת של בני המשפחה בחיי היומיום. על ידי כך, לצמצם תאונות ופציעות ולגייס את המתנסים במשחקים להיות שגרירים פעילים של נושאי הבטיחות ביומיום - 'ממוני בטיחות' בבית, 'ממוני בטיחות' בדרכים..

העקרונות המנחים את תהליך פיתוח המשחקים הינם: מיקוד, חדשנות, יצירתיות, ידידותיות, פשטות, העצמה

נשמח לפתח משחקים מותאמים וייחודיים לארגונים על פי הזמנת הלקוח.

חברת "משחקי זהב" - היא חלק ממכון זהב לאבחון ולטיפול במצבי לחץ בראשותו של ד"ר יוסי טוביאנה - פסיכולוג קליני בכיר.

ד"ר יוסי טוביאנה סיים ב- 1991 עבודת דוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת בר-אילן. השלים תוכנית מחקר בתר-דוקטורית דו-שנתית בחוג לפסיכולוגיה של אוניברסיטת תל-אביב. מטפל מזה 30 שנה במצבי לחץ ועומס של הפרט והקהילה ופרסם עם עמיתיו עד כה 20 מאמרים מחקריים וטיפוליים בנושאים אלה. הרצה באוניברסיטאות בר-אילן ותל-אביב. היה חבר באגודה הבינלאומית לטיפול ולמחקר מצבי לחץ (STAR).

הוא מתמקד במתן הדרכות בנושאי בטיחות בארגונים ומפעלים: "הגורם האנושי במניעת תאונות" , "איך להישאר רגוע בעולם לחוץ? מגוון כלים להשגת רגיעה ושליטה עצמית". ד"ר טוביאנה נותן טיפול קצר מועד וממוקד בחרדות, פחדים ובפוביות ומעביר סדנאות ממוקדות לעובדים ממגזרים שונים במשק כדי לסייע להם בהגברת יכולת ההתמודדות האישית במצבי לחץ ושחיקה וכיצד להגביר את הריכוז כדי להימנע מתאונות.


"בטיחות בריבוע" זכה לאישור ולהמלצת משרד התמ"ת.


לפרטים ולהזמנות, יש לפנות לד"ר יוסי טוביאנה:
03-9339147 או 052-2781568
E-mail: toubiana@zahav.net.il
הנחות מיוחדות לארגונים, לחברות ולועדי עובדים!!!


כל הזכויות שמורות לד"ר יוסי טוביאנה - מנכ"ל מכון זה"ב לאבחון ולטיפול במצבי לחץ.